Kanser hücreleri mutluluk hormonuna yenik düşüyor

tarafından
1050
Kanser hücreleri mutluluk hormonuna yenik düşüyor

Kanser tedavisinde yıllardır çözüm aranmaktadır.Bilim dünyası her geçen gün araştırmalarına devam etse de önlerinde uzun yıllar sürecek olan araştırmalar var.İlaç yöntemleri her zaman araştırılmaya devam etsin,biz kendimiz doğal güçlerimizle kanseri yok etmenin yollarına bakalım.

İnsanın kendi vücudunda kanseri ve diğer hastalıkları yok etmek için tasarlanmış hücreler bulunmaktadır.Bunlara T hücreleri denilir.Zararlı maddelerin katili olarak bilinen bu T hücrelerine , kanser hücreleri yenik düşmektedir.Bu Hücreler her zaman savunma modundadırlar.Kötü yiyeceklerden gelen bakterilerden tutunda havadaki kötü maddelerden bile her daim bizleri korumak için ellerinden geleni yaparlar.

Kanser hücreleri ile savaşmak T hücresine düşmektedir.Fakat kanser hücreleriyle savaşmak maalesef diğer hücreler kadar kolay olmamaktadır.Vücudumuzda t hücresinin salgılanmasını sağlayacak bir şey vardır ki oda mutluluk hormonudur.Kendinizi mutlu hissederek T hücresi salgılayabilir ve kansere karşı büyük bir savaş açabilirsiniz.

Kansere yakalanmamak ve kanser tedavisinden adım adım kurtulmak istiyorsanız çözümler arasında mutlu olmak vardır.Her zaman mutlu ve pozitif olun.

T hücrelerinin kanser hücrelerini yok ettiği video: